ПРИКОЛКА ЗА ЧАМЕЦ ДО 6 М СО РОЛЕРИ

1,500.00 

Карактеристики: ПРИКОЛКА ЗА ЧАМЕЦ до 6м со РОЛЕРИ

 • Вкупна маса (KГ): 750
 • Маса на празна приколка (KГ): 200
 • Должина на шасијата (см): 430
 • Вкупна корисна должина (см): 467 – 600
 • Вкупна ширина (см): 181
 • Гуми : 155 / 70 R13
 • Носивост на осовината (КГ): 1 х 750
 • ГРАТИС помошно тркало Ø48
 • ГРАТИС чекрк со поднесувачки носач
 • Топлопоцинкована цела приколка (корозија 0)
 • Лесно вадење на задната страна
 • Со 10 броја на ролери за лесно качување и спуштање на чамецот
 • Сигурносен синџир
 • Хималогирана на 140 км/ч
 • Поседува ЦОЦ сертификат за квалитет
 • ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ !!!

Reviews

Бидете први кои ќе ги разгледате & ldquo; ПРИКОЛКА ЗА ЧАМЕЦ ДО 6 М СО РОЛЕРИ & rdquo;

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *